This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Żurawie samojezdne

Specjalizacja w zakresie napraw żurawi samojezdnych wymaga od specjalistów ogromnej wiedzy i doświadczenia. Bezpowrotnie mijają już czasy urządzeń opartych na podstawowych układach hydraulicznych i mechanicznych. Coraz szybciej na polskim rynku rozwija się rynek maszyn zaawansowanych technicznie. Maszyn, które wymagają od serwisu nieustannego rozwoju i indywidualnego podejścia do każdej naprawy.

W trosce o naszych Klientów podchodzimy do każdego zlecenia z pasją i zaangażowaniem. Doradzamy, słuchamy klientów, dopasowujemy konkretne rozwiązania do każdego typu sprzętu.

Serwis żurawi samojezdnych wymaga od nas wiedzy wielozakresowej z hydrauliki siłowej, pneumatyki, elektroniki i elektryki oraz oczywiście mechaniki. Oferujemy naszym klientom:

– regenerację i naprawę układów hydraulicznych (siłowniki, uszczelnienia, pompy hydrauliczne, itp.),
– naprawy układów elektrycznych i elektronicznych (w tym ograniczników obciążenia i złączy obrotoewych),
– regenerację ślizgów,
– wymianę olinowania dźwigu oraz haków,
– likwidację luzów na łożyskach obrotu,
– filtrację oleju,
– likwidację uszkodzeń mechanicznych.

W nagłych sytuacjach jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę. Dysponujemy mobilnym serwisem, który obsługuje najbardziej skomplikowane naprawy na terenie całego kraju. Jesteśmy dla Państwa.

Specjalizujemy się również w kompleksowych remontach żurawi samojezdnych – przeprowadzamy prace związane z antykorozją (piaskowanie ciśnieniowe) oraz malowaniem. Następnie doprowadzamy dźwig do pełnej użyteczności zgodnie z wymaganiami Klienta. Na wszystkie naprawy wystawiamy pisemną gwarancję – w zależności od stopnia zaawansowania naprawy możemy Państwu zaproponować nawet 12-miesięczną ochronę żurawia.