This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Żurawie HDS

Coraz większa popularność żurawi HDS sprawia, że tego typu urządzenia stały się już już naszą codziennością. Przyjeżdżają do nas żurawie wszystkich producentów – poplarnych marek takich jak Atlas, Palfinger ,Hiab, Fassi, ale również i producentów, których produkty nie są często widziane w naszym kraju. Niezależnie od tego, z jakim sprzętem przyjeżdża Klient, za każdym razem rozpatrujemy konkretny przypadek indywidualnie. Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem wiedzą, jak się do tego zabrać.

Trudno wymienić wszystkie typy napraw, jakie wykonywaliśmy już w naszej firmie. Wśród najczęstszych elementów, ulegających awarii możemy wyróżnić przede wszystkim:
– Układ hydrauliczny (uszczelnienia, pompy hydrauliczne, cylindry)
– Elektronika i elektryka (coraz bardziej skomplikowane układy coraz częściej poddawane są niefachowym naprawom, które musimy przerabiać do stanu fabrycznego),
– Mechanika,
– Wymiana ślizgów wysięgników,
– Regeneracja i naprawa rotatorów i chwytaków,
– Usuwanie luzów na obrocie żurawia,
– Korozja podwozia samochodowego (zalecamy piaskowanie ciśnieniowe).
– Wymiana i dostawa filtrów wszystkich typów,
– Wymiana i filtracja oleju.

Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji.

W nagłych przypadkach wysyłamy do Klientów wóz serwisowy z pełnym wyposażeniem (szybki czas realizacji, 24/h)