This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Podnośniki koszowe

Serwis i naprawy podnośników koszowych wykonujemy od 1993 roku, dlatego wiemy, że najważniejsze jest bezpieczeństwo wynikające ze sprawnie przeprowadzonej naprawy. Trudno wymienić wszystkie przypadki, z którymi spotkaliśmy się w ponad dwudziestoletniej działalności. Mamy świadomość, że każda naprawa to indywidualny przypadek – Klienci oczekują jednak w każdej materii profesjonalizmu.

W zakresie serwisu, remontów i napraw podnośników koszowych oferujemy:

– naprawy układów hydrauliki siłowej (uszczelnienia, regulacje, regeneracje)

– kompleksowe naprawy układów elektrycznych i elektronicznych,

– naprawy układów mechanicznych,

– konserwacje sprzętu oraz przygotowanie i przeprowadzanie przeglądów Urzędu Dozoru Technicznego,

– prace związane z obróbką blacharsko-lakierniczą oraz prace antykorozyjne (piaskownie ciśnieniowe).

Naszym atutem są specjaliści – mamy doświadczenie, umiejętności i chęci, by stawić czoła każdej naprawie. Obsługujemy przedsiębiorstwa, które dosyć mają napraw w szopie i przerabiania wszystkiego młotkiem i przecinakiem. Często musimy zmagać się z odtwarzaniem kompletnej instalacji elektrycznej czy hydraulicznej – wszędzie tam, gdzie inne zakłady poddają się bez walki, nasi specjaliści pracują do osiągnięcia ustalonego celu. Nie mieliśmy przypadku braku możliwości naprawy.