This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ładowarki teleskopowe

Serwis ładowarek teleskopowych to przede wszystkim zapewnienie Klientom indywidualnego podejścia do każdej naprawy. Nie jest dla nas przeszkodą to, że pojawia się u nas maszyna inna niż popularne Manitou, CAT, JCB czy Merlo. Sprzęt każdej firmy obsługujemy według najlepszej wiedzy naszych specjalistów. Każdy przypadek analizujemy, uzgadniamy warunki z Klientem i wdrażamy plan tak, by skuteczność naszych rozwiązań była jak najlepsza.

Oferujemy naprawy, remonty i przeglądy ładowarek teleskopowych i urządzeń specjalistycznych wszystkich producentów. W zakres naszych napraw najczęściej wchodzą:

– układ hydrauliki siłowej (uszczelnienia, cylindry, elektrozawory, pompy),

– układ elektryczny i elektroniczny,

– naprawy mechaniczne,

– przeglądy konserwacyjne,

– odbiory Urzędu Dozoru Technicznego.

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w dostarczaniu Klientom rozwiązań kompleksowych – oddanie maszyny w nasze ręce sprawia, że właściciel może spać spokojnie – na wszystkie naprawy udzielamy pisemnej gwarancji.